Ne yapılır ?

“Adrasan çok sakin bir yere benziyor. Kitap okumaktan başka pek yapacak bişey yok gibi” diye düşünenler..İşte yapabileceklerinizden bazıları:

Likya yolu yürüyüşü

Dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri olarak gösterilen, tarihi Likya yolunu yürümek isteyen misafirlerimiz, ilgili bölümde verdiğimiz detaylı bilgilere göre serbest yürüyüş yapabilirler.

Tekne turu

Çok keyifli bir gün geçireceğinize inandığımız tekne turları sabah saat 10:00 da başlayıp akşam üstü saat 18:00 a kadar sürüyor. Bu turlar Sulu Ada ve ya Olympos olmak üzere iki yöne yapılıyor. Ayrıca yol boyunca yemek, içecek ve yüzme molalarının verildiği muhteşem koyları görmeniz de mümkün. Hasan Kaptan tüm deneyimi ve tam donanımlı teknesiyle sizi bekliyor olacak. Telefon numarası: 0 532 589 67 55

Dalış

Eşsiz güzellikteki su altı dünyasını keşfedebilirsiniz. Adrasan’ da 1 adet profesyonel dalış merkezi vardır. Dalış yapmak ya da dalış eğitimi almak isteyen misafirlerimiz her türlü donanı2ma sahip bu merkeze başvurabilirler.

Çevre gezileri

Yakın antik kentlere kültür gezileri yapabilirsiniz.

Disko & Bar

Adrasanda canlı müzik yapan mekan bulmanız mümkün ya da hemen yanı başımızdaki Olympos ta dünyaca bile ünlü olan eğlence yerleri ve barlar var. Adrasana arabayla sadece 15 dakika uzaklıkta.

Su sporları

Sahil boyunca kiralık deniz bisikleti, sörf, kano, bulmanız mümkündür.

Fotoğrafçılık

Gün boyu yaptığınız yürüyüş ve gezilerde seyrine doyum olmayan görüntüleri ölümsüzleştirmek için, fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın.

Yamaç paraşütü

Adrasan tozlu tepesi bu yıl yamaç paraşütü atlayışına açıldı.

Balık avı